Wartości

Z POLFUND biznes jest lżejszy. Z nami można wzlecieć, rozwijać się i sięgać wyższych poziomów własnej przedsiębiorczości. Hołdujemy wartościom, które składają się na budowany przez wiele lat wizerunek Funduszu przyjaznego Klientom. Słyniemy z indywidualnego podejścia do każdego Przedsiębiorcy. W swych usługach zawsze prezentujemy:

 

ELASTYCZNOŚĆ WARUNKÓW

Jesteśmy uważnymi analitykami, widzimy wielowątkowe procesy biznesowe zachodzące po stronie Klienta. Kreujemy rozwiązania tak pojemne, jak "dech" rozwojowy, który chcemy w nie tchnąć. W odniesieniu do zróżnicowanych potrzeb mozaikowo dobieramy parametry poręczeń. Wspomagamy idee Przedsiębiorcy wiedząc, że jego powodzenie - jest naszym. 

 

DOSTĘPNOŚĆ PRZY WIĘKSZOŚCI KREDYTÓW

Nasza oferta poręczeniowa jest oparta na pozytywnym podejściu. Do każdego z zapytań kredytowych, kierowanych do nas za pośrednictwem banków, odnosimy się z otwartością. Dążymy do ułatwienia funkcjonowania w biznesie, więc szukamy do skutku takich rozwiązań, które będą bezpieczne, a przy tym satysfakcjonujące dla wszystkich stron. 

 

SERDECZNOŚĆ I OTWARTOŚĆ W RELACJACH

Szanujemy, wspieramy, dbamy, opiekujemy się. Nam po prostu zależy na prezentowaniu "ludzkiego" oblicza w branży finansowej. Pytamy, słuchamy, proponujemy. Jesteśmy pomocni poprzez nasze przyjazne nastawienie. Wiemy, że tylko takie opłaca się obecnie w biznesie. Pośrednio uczymy innych podobnych postaw.  

 

SZYBKOŚĆ I PROSTOTA PROCEDUR

Lubimy być na czas, a nawet wcześniej. Pracujemy szybko, ułatwiamy Przedsiębiorcom wypełnianie procedur decyzyjnych poprzez wykorzystywanie danych z już posiadanych dokumentów. Nie mnożymy biurokracji. U nas na decyzję czeka się  jeden, maksymalnie dwa dni.